Zoznam všetkých podujatí

Animátorstvo a (saleziánska) pedagogika

Štvordňový intenzívny kurz určený na naštartovanie pre začínajúcich animátorov a animátorky vo veku 14-18 rokov.

Prehlbovací program pre aktívnych animátorov a animátorky v službe, aby sa udržali čerství, v kondícii a s nadhľadom. Štyri víkendovky rozložené do dvoch rokov.

Program určený animátorom a animátorkám, ktoré vedú alebo pomáhajú pri animovaní akejkoľvek skupiny mladých. Dve víkendovky, prípadne podľa dohody aj priamo vo vašom stredisku.

Základy, tipy a nástroje na vedenie stretka online. Kurz je dostupný 24/7, t.j. furt v online podobe 🙂

badge flower

Meň seba a svoje komunikačné zručnosti tak, aby si bol/-a inšpiráciou pre iných. Vzdelávanie pre lídrov animátorov (aj) saleziánskych stredísk.

Osobnostný rozvoj a spiritualita

GPS

Víkendovky pre dievčatá vo veku od 17 rokov, ktoré sa snažia rozpoznať svoje povolanie v živote.

PS:

Program zameraný na rozlišovanie rehoľného povolania pre ženy vo veku 17 – 30 rokov. Úvodná jednodňovka, tri víkendovky a duchovné cvičenia.

Intenzívny ročný program pre mladých mužov nad 18 rokov, ktorí skúmajú, na akú životnú cestu ich volá Boh. 10 víkendoviek a duchovné cvičenia.

Na prehĺbenie kontaktu s Božím slovom. 6 samostatných zážitkových tematických biblických víkendoviek – aj jednotlivo.

Jediný program svojho druhu na Slovensku. V dvojročnom cykle (v každom roku 3 víkendové stretnutia a „letná škola“) priblíži krásu Boha ako ju poodhaľuje teológia od čias Cirkevných otcov až po súčasné uvažovanie.

Pre tých, čo hľadajú ako sa zamerať v osobnom i pracovnom živote na podstatné a dosahovať to naozaj efektívne. 3 nadväzujúce víkendové kurzy.

Chodíte spolu? Túžite investovať do kvality vášho vzťahu? Chcete sa vyhnúť zbytočným zraneniam? Záleží vám na vašej komunikácií?

badge flower

Workshop zameraný na dôležitosť pochopenia jednoty vo výchove detí, na zručnosti vhodného načúvania a pýtania sa  a na skvalitnenie vzťahov v širšej rodine.

badge flower

Meň seba a svoje komunikačné zručnosti tak, aby si bol/-a inšpiráciou pre iných. Vzdelávanie pre lídrov animátorov (aj) saleziánskych stredísk.

Špecializácie

Brúsenie pera, ostrenie objektívu a otváranie srdca pre kvalitný mediálny obsah. Víkendy MEŠ BASIC a MEŠ PRO počas školského roka.

Pre tých, ktorí už zistili, že na prípravu a vedenie kvalitnej vzdelávačky nestačí animátorský šarm. 2 predĺžené víkendy s praxou medzi stretnutiami.

Vzdelávanie pre tých, ktorí chcú ponúknuť odpoveď na výzvy Sv. Otca Františka v oblasti ochrany detí a zraniteľných osôb v saleziánskych dielach.

Kurz o tom, ako sa dá pomáhať skupinám mať zmysluplné stretnutia a dohodnúť sa. Dva predĺžené víkendy.

Kurz organizovaný externým subjektom.

Pre tých, ktorí chcú byť odborníkmi v pomáhaní. Profesionálny 120-hodinový program, ktorý je plne v súlade so štandardmi International Coach Federation (ICF) a Christian Coaches Network International (CCNI).

Dobrovoľnícke programy

Pre tých, ktorí chcú venovať viac a spoznať nepoznané: 10 mesiacov príprav a celý rok na misii.

Letný prímestský tábor pre deti na Ukrajine s polročnou prípravou, ktorá ťa naštartuje.

Misijné dobrovoľníctvo pre tých, ktorí sa ochotne ponúknu na pár týždňov služby (1 týždeň až 3 mesiace) s motivujúcou prípravou počas 6 víkendoviek.

Rôzne

Vedenie preventívnych programov pre žiakov, ktoré im pomôžu uvidieť, kde je sever. Účasť na školení školiteľov etablovaného preventívneho programu.

Pre tých, ktorí nechcú o vzťahoch, rodine a živote len rozprávať. Ročný program pre študentov vychádzajúci z Teológie tela sv. Jána Pavla II.

Kurz na zvýšenie finančnej gramotnosti pre vysokoškolákov a mladých pracujúcich.

Za pár minút zlepšíš svoju bezpečnosť na internete a ušetríš si mnohé starosti.

Ak máš vlastnú skupinu a špeciálne požiadavky na vzdelávanie, alebo hľadáš radu ako ďalej v stredisku…

Online

oo_logo_vertikalne_512x512

Živý program na FB a IG, animátorské tipy, online kurzy. Predsa sa nebudeš nudiť ani na počítači či mobile!

A-cast 1400x1400

Online ihneď k dispozícii. V záujme prežitia animátora/ky.  Prehistorický pokus 😉

fblike 800x800

Vy sa pýtate aj si odpovedáte. Pomôž si, človeče, aj Pán Boh ti pomôže. Viac hláv, viac kapusty. 😉 A kopa skúsených ľudí!